Ubercart Bulk Attributes (7.x-1.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Weight
fr: Poids

en: Example
fr: Exemple

en: Reverse
fr: Inversé

en: Products
fr: Produits

en: Sort
fr: Trier
