Ubercart Bulk Attributes (7.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Weight
he: משקל

en: Normal
he: נורמלי

en: Reverse
he: הפוך

en: Products
he: מוצרים

en: Sort
he: מיון
