Ubercart Bulk Attributes (7.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Weight
hu: Súly

en: Normal
hu: Általános

en: Example
hu: Példa

en: Reverse
hu: Fordított

en: Products
hu: Termékek

en: Sort
hu: Sorbarendezés
