Ubercart Bulk Attributes (7.x-1.0-alpha1) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Weight
id: Bobot

en: Example
id: Contoh

en: Reverse
id: Terbalik

en: Products
id: Produk

en: Sort
id: Urutkan
