Ubercart Bulk Attributes (7.x-1.0-alpha1) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Weight
it: Peso

en: Normal
it: Normale

en: Example
it: Esempio

en: Reverse
it: Inverti

en: Products
it: Prodotti

en: Sort
it: Ordinamento
