Ubercart Bulk Attributes (7.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Weight
ja: ウェイト

en: Normal
ja: ノーマル

en: Example
ja: 例

en: Reverse
ja: 逆順

en: Products
ja: 商品

en: Sort
ja: 並べ替え
