Ubercart Bulk Attributes (7.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Weight
lt: Svoris

en: Normal
lt: Normalus

en: Example
lt: Pavyzdys

en: Products
lt: Prekės

en: Sort
lt: Rikiuoti
