Ubercart Bulk Attributes (7.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Weight
lv: Svars

en: Normal
lv: Normāls

en: Example
lv: Piemērs

en: Reverse
lv: Apgriezta secība

en: Products
lv: Preces

en: Sort
lv: Kārtot
