Ubercart Bulk Attributes (7.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Weight
nl: Gewicht

en: Normal
nl: Normaal

en: Example
nl: Voorbeeld

en: Reverse
nl: Omkeren

en: Products
nl: Producten

en: Sort
nl: Sorteren
