Ubercart Bulk Attributes (7.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Weight
pl: Waga

en: Normal
pl: Zwykły

en: Example
pl: Przykład

en: Reverse
pl: Odwróć

en: Products
pl: Produkty

en: Sort
pl: Sortowanie
