Ubercart Bulk Attributes (7.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Weight
ro: Greutate

en: Example
ro: Exemplu

en: Reverse
ro: Inversează

en: Products
ro: Produse

en: Sort
ro: Sortare
