Ubercart Bulk Attributes (7.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Weight
ru: Вес

en: Normal
ru: Нормальный

en: Example
ru: Пример

en: Reverse
ru: Инвертировать

en: Products
ru: Товары

en: Sort
ru: Сортировка
