Ubercart Bulk Attributes (7.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Weight
sk: Váha

en: Normal
sk: Normálny

en: Example
sk: Príklad

en: Reverse
sk: Otočiť

en: Products
sk: Produkty

en: Sort
sk: Zoradiť
