Ubercart Bulk Attributes (7.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Weight
sv: Vikt

en: Example
sv: Exempel

en: Reverse
sv: Omvänd

en: Products
sv: Varor

en: Sort
sv: Sortera
