Ubercart Bulk Attributes (7.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Example
tr: Örnek

en: Reverse
tr: Ters

en: Products
tr: Ürünler

en: Sort
tr: Sırala
