Ubercart Bulk Attributes (7.x-1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Normal
vi: Bình thường

en: Example
vi: Ví dụ

en: Reverse
vi: Ngược

en: Products
vi: Sản phẩm

en: Sort
vi: Sắp xếp
