Ubercart Bulk Attributes (7.x-1.0-alpha1) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Weight
de: Gewichtung

en: Example
de: Beispiel

en: Reverse
de: Umkehren

en: Products
de: Produkte

en: Sort
de: Sortieren nach
