Ubercart Bulk Attributes (7.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Weight
uk: Вага

en: Normal
uk: Звичайне

en: Example
uk: Приклад

en: Reverse
uk: Обернено

en: Products
uk: Товари

en: Sort
uk: Впорядкувати
