Ubercart Funds (7.x-2.0) - en to ml translation catalogue (12 entries)

en: Next
ml: അടുത്തത്

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Transaction ID
ml: ഇടപാട്  ഐ ഡി

en: Transaction date
ml: ഇടപാട്  തീയതി

en: Transactions
ml: ഇടപാടുകൾ

en: Type
ml: തരം

en: Description
ml: വിവരണം

en: Yes
ml: അതെ

en: Date
ml: തിയ്യതി

en: None
ml: ഇല്ല

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക
