Ubercart Funds (7.x-2.0) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Next
ne: अर्को

en: Status
ne: अवस्था

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Type
ne: प्रकार

en: Description
ne: विवरण

en: Yes
ne: हो

en: Date
ne: मिति

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन
