Ubercart Funds (7.x-2.1) - en to eu translation catalogue (20 entries)

en: Next
eu: Hurrengoa

en: Status
eu: Egoera

en: Approve
eu: Onartu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Transaction ID
eu: Transakzio ID

en: Transaction date
eu: Transakzio data

en: Transactions
eu: Transakzioak

en: Type
eu: Mota

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Description
eu: Azalpena

en: Yes
eu: Bai

en: Date
eu: Data

en: None
eu: Bat ere ez

en: Save
eu: Gorde

en: Notes
eu: Oharrak

en: Address
eu: Helbidea

en: Method
eu: Metodoa

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: Note
eu: Oharra

en: Approved
eu: Onartuta
