Ubercart Funds (7.x-2.1) - en to gu translation catalogue (16 entries)

en: Next
gu: આગળ

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Approve
gu: મંજૂરી આપો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Transaction ID
gu: લેવડ-દેવડ આઇડી

en: Transaction date
gu: લેવડ-દેવડ તારીખ

en: Transactions
gu: વ્યવહારો

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Description
gu: વર્ણન

en: Yes
gu: હા

en: Date
gu: તારીખ

en: None
gu: એકે નહિ

en: Save
gu: સાચવો

en: Method
gu: પદ્ધતિ

en: Approved
gu: મંજૂર
