Ubercart Funds (7.x-2.1) - en to ka translation catalogue (15 entries)

en: Next
ka: შემდეგი

en: Status
ka: სტატუსი

en: Approve
ka: დადასტურება

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Transaction ID
ka: ტრანზაქციის იდენტიფიკატორი

en: Transaction date
ka: ტრანზაქციის თარიღი

en: Transactions
ka: ტრანზაქციები

en: Type
ka: ტიპი

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Description
ka: აღწერა

en: Yes
ka: დიახ

en: Date
ka: თარიღი

en: None
ka: არცერთი

en: Method
ka: მეთოდი

en: Configuration
ka: კონფიგურაცია
