Ubercart Funds (7.x-2.1) - en to mg translation catalogue (9 entries)

en: Next
mg: Manaraka

en: Status
mg: Toetra

en: Approve
mg: Ekena

en: Operations
mg: Hatao

en: Type
mg: Karazana

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Description
mg: Andinindininy

en: Yes
mg: Eny

en: Configuration
mg: Fanamboarana
