Ubercart Funds (7.x-2.1) - en to os translation catalogue (11 entries)

en: Next
os: Дарддæр

en: Status
os: Статус

en: Approve
os: Сфидаргонд чындæуæд

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Type
os: Тип

en: Cancel
os: Аппар

en: Description
os: Афыст

en: Yes
os: Ойы

en: Date
os: Датæ

en: None
os: Нæйы

en: Save
os: Ныффысс
