Ubercart Funds (7.x-2.11) - en to af translation catalogue (13 entries)

en: Next
af: Volgende

en: Operations
af: Aksies

en: Transaction ID
af: Transaksie-ID

en: Transaction date
af: Transaksiedatum

en: Transactions
af: Transaksies

en: Type
af: Tipe

en: Description
af: Beskrywing

en: Yes
af: Ja

en: Date
af: Datum

en: None
af: Geen

en: Save
af: Stoor

en: Method
af: Metode

en: Configuration
af: Konfigurasie
