Ubercart Funds (7.x-2.11) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Operations
sq: Operacionet

en: Type
sq: Lloji

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Yes
sq: Po

en: Date
sq: Data

en: Save
sq: Ruaj

en: Configuration
sq: Konfigurimi
