Ubercart Veritrans (7.x-1.1) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Not found
bo: མ་རྙེད

en: here
bo: འདིར།

en: Installed
bo: སྒྲིག་འཇུག་བྱས་ཟིན

en: Debug
bo: སྐྱོན་སེལ
