Ubercart Veritrans (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Not found
ca: No trobat

en: here
ca: aquí

en: Installed
ca: Instal·lat

en: Debug
ca: Depuració

en: Ubercart - payment
ca: Ubercart - pagament
