Ubercart Veritrans (7.x-1.1) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
de: Aktiviert

en: Not found
de: Nicht gefunden

en: here
de: hier

en: Installed
de: Installiert

en: Debug
de: Debuggen

en: Ubercart - payment
de: Ubercart - Zahlungen

en: Proceed to payment
de: Gehen Sie zur Zahlung
