Ubercart Veritrans (7.x-1.1) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
es: Activado

en: Not found
es: No encontrado

en: here
es: aquí

en: Installed
es: Instalado

en: Debug
es: Depurar

en: Ubercart - payment
es: Ubercart - pagos

en: Proceed to payment
es: Proceder al pago
