Ubercart Veritrans (7.x-1.1) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
et: Lubatud

en: Not found
et: Ei leitud

en: here
et: siin

en: Installed
et: Paigaldatud

en: Debug
et: Siluma

en: Ubercart - payment
et: Ubercart - maksed
