Ubercart Veritrans (7.x-1.1) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
gl: Activado

en: Not found
gl: Non atopada

en: here
gl: aquí

en: Installed
gl: Instalado

en: Debug
gl: Depuración

en: Ubercart - payment
gl: Ubercart - pago
