Ubercart Veritrans (7.x-1.1) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Not found
hi: नहीं मिला

en: Installed
hi: संस्थापित

en: Debug
hi: डिबग

en: cURL
hi: कर्ल
