Ubercart Veritrans (7.x-1.1) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Not found
hu: Nem található

en: here
hu: ide

en: Installed
hu: Telepített

en: Debug
hu: Hibakeresés

en: Ubercart - payment
hu: Übercart - fizetés

en: Proceed to payment
hu: Tovább a fizetéshez

en: Payment mode
hu: Fizetési mód
