Ubercart Veritrans (7.x-1.1) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Not found
lt: Nerasta

en: here
lt: čia

en: Installed
lt: Įdiegta

en: Debug
lt: Derinimas

en: Ubercart - payment
lt: Ubercart - apmokėjimas
