Ubercart Veritrans (7.x-1.1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Not found
lv: Nav atrasts

en: here
lv: šeit

en: Installed
lv: Instalēts

en: Debug
lv: Atkļūdot

en: Ubercart - payment
lv: Ubercart - maksājums
