Ubercart Veritrans (7.x-1.1) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
oc: Activat

en: Not found
oc: Pas trobat

en: here
oc: aicí

en: Installed
oc: Installat

en: Debug
oc: Depuracion
