Ubercart Veritrans (7.x-1.1) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Not found
sv: Hittades ej

en: here
sv: här

en: Installed
sv: Installerad

en: Debug
sv: Felsök

en: Ubercart - payment
sv: Ubercart - betalning

en: IPN attempted for non-existent order @order_id.
sv: Försökte ge ett omedelbart betalningsmeddelande för en icke existerande beställning @order_id.
