Ubercart Veritrans (7.x-1.1) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
tr: Etkin

en: Not found
tr: Bulunamadı

en: here
tr: buraya

en: Installed
tr: Kurulu

en: Debug
tr: Hata ayıkla

en: Ubercart - payment
tr: Ödeme
