Ubercart Veritrans (7.x-1.1) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Not found
uk: Не знайдено

en: here
uk: тут

en: Installed
uk: Встановлено

en: Debug
uk: Зневадження

en: Ubercart - payment
uk: Уберкарт - оплата

en: Proceed to payment
uk: Перейти до оплати
