Ubercart Veritrans (7.x-1.1) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
vi: Bật

en: Not found
vi: Không tìm thấy

en: here
vi: ở đây

en: Installed
vi: Đã cài đặt

en: Debug
vi: Tìm lỗi

en: Ubercart - payment
vi: Ubercart - thanh toán
