Ubercart Veritrans (7.x-1.1) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
ar: مفعل

en: Not found
ar: غير موجود

en: here
ar: هنا

en: Installed
ar: مثبت

en: Debug
ar: تنقيح

en: Ubercart - payment
ar: Ubercart - الدفع
