Ubercart Veritrans (7.x-1.1) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Not found
cs: Nenalezeno

en: here
cs: zde

en: Installed
cs: Nainstalováno

en: Debug
cs: Ladění

en: Ubercart - payment
cs: Ubercart - platba
