Ubercart Veritrans (7.x-1.1) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Not found
da: Ikke fundet

en: here
da: her

en: Installed
da: Installeret

en: Ubercart - payment
da: Ubercart - betaling

en: Proceed to payment
da: Fortsæt til betaling
