Ubercart Veritrans (7.x-1.1) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Not found
el: Δεν βρέθηκε

en: here
el: εδώ

en: Installed
el: Εγκαταστάθηκε

en: Debug
el: Αποσφαλμάτωση
