Ubercart Veritrans (7.x-1.1) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Not found
eu: Ez da aurkitu

en: here
eu: hemen

en: Installed
eu: Instalatuta

en: Debug
eu: Araztu
