Ubercart Veritrans (7.x-1.1) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
fa: فعال

en: Not found
fa: پیدا نشد

en: here
fa: اینجا

en: Installed
fa: نصب شده

en: Debug
fa: اشکال زدایی

en: Ubercart - payment
fa: آبرکارت - پرداخت

en: Proceed to payment
fa: ادامه دادن جهت  پرداخت

en: IPN attempted for non-existent order @order_id.
fa: درخواست IPN برای سفارش ناموجود @order_id.
