Ubercart Veritrans (7.x-1.1) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Not found
fi: Ei löydy

en: here
fi: täällä

en: Installed
fi: Asennettu

en: Debug
fi: Debuggaa

en: Ubercart - payment
fi: Ubercart - maksu

en: Proceed to payment
fi: Siirry maksamaan
