Ubercart Veritrans (7.x-1.1) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
fr: Activé

en: Not found
fr: Non trouvé

en: here
fr: ici

en: Installed
fr: Installé

en: Ubercart - payment
fr: Ubercart - paiement

en: Proceed to payment
fr: Procéder au paiement
